ADWOKAT SUROWIEC

Adwokat Maciej Surowiec

Jestem absolwentem prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Członkiem jako adwokat przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach. Prowadzę również zajęcia tematyczne z zakresu prawa na uczelniach wyższych.

Swoje bogate doświadczenie w wielu gałęziach prawa zdobywałem między innymi na międzynarodowych szkoleniach oraz pracując jako adwokat w najlepszych kancelariach w Polsce, jak również dla korporacji prawniczej o światowej renomie i globalnym zasięgu.

To one nauczyły mnie pracy na 100% swoich możliwości oraz najwyższych standardów w jakości obsługi Klienta.

W Kancelarii firmowanej moim imieniem i nazwiskiem stosujemy praktykę, która skupia się na Kliencie i problemie z którym do nas przychodzi, tak aby był w pełni zadowolony z usług jakie dla niego świadczymy.

Lata mojej praktyki zawodowej to mnóstwo rozpraw, setki rozwiązanych problemów i wiele pomyślnie przeprowadzonych transakcji.

To także zadowoleni Klienci, którzy powracają.

Moją dewizą są przede wszystkim: wiedza, zaangażowanie i pełen profesjonalizm.

Tak pracuję jako adwokat i nie akceptuję żadnych półśrodków.

Kancelaria Maciej Surowiec to również zespół profesjonalistów z którymi współpracuję. To doświadczeni: adwokaci, radcowie prawni, doradcy podatkowi, komornicy, notariusze, tłumacze przysięgli i detektywi.

Wspólnie działamy dla Państwa sukcesu.