ON-LINE

Kancelaria adwokata Macieja Surowca świadczy swoje usługi w siedzibie na Śląsku, w Katowicach. Na spotkania można również umawiać się w filii kancelarii znajdującej się w Warszawie.

Jesteśmy pionierem na rynku usług prawnych świadczonych w trybie zdalnym (on-line).

Od lat z powodzeniem świadczymy usługi prawne w duchu rozwijającej się cyfryzacji oraz rozbudowanej komunikacji internetowej. Wszystko to w trosce o wygodę, szeroką dostępność porad prawnych oraz bezpieczeństwo naszych Klientów.

maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kancelaria Adwokacka adwokat Maciej Surowiec świadczy kompleksowe porady prawne online od 2018 roku.

W ramach obsługi prawnej on-line mogą Państwo m.in.:

porady prawne online
  • zamówić poradę prawną w formie pisemnej (wystarczy wysłać maila z treścią zapytania, problemu lub potrzebnego pisma. Specjalista w ciągu 48 godzin skontaktuje się lub dostarczy już gotową odpowiedź, lub pismo na wskazany adres e-mail);
  • umówić się na rozmowę z adwokatem. (Oferujemy rozmowę telefoniczną lub w formie wideokonferencji za pośrednictwem aplikacji Teams, Zoom lub innych.

ZAKRES USŁUG PRAWNYCH ONLINE

Usługi, jakie świadczymy w ramach pomocy prawnej w trybie zdalnym to m.in:

  • przygotowanie pism przedprocesowych (wezwania do zapłaty, reklamacje, wypowiedzenie umowy najmu, odstąpienia od umowy o współpracy);
  • pism w postępowaniu sądowym (pozew, apelacja, wniosek, pismo w postępowaniu administracyjnym lub sądowym, umowy, aneksów do umów, porozumień, ugód itp;
  • zapytania o możliwości podjęcia kroków prawnych w interesującej Cię sprawie.

A wszystko to z dogodnej dla Ciebie lokalizacji oraz porze. Bez potrzeby stania w korkach i szukania wolnego miejsca parkingowego.

ILE KOSZTUJE PORADA PRAWNA ONLINE?

Koszt pomocy prawnej w trybie zdalnym jest uzależniony od wielu czynników, którymi są m.in.:

  •  stopień skomplikowania sprawy;
  • ilość dokumentów potrzebnych do pełnego przeanalizowania problemu prawnego;
  • spodziewany nakład pracy adwokata.

Korzystając z wiadomości e-mail, mogą zadać Państwo pytanie oraz dołączyć dokumenty niezbędne do zrobienia wyceny interesującej Was usługi. W krótkim czasie otrzymają Państwo maila zwrotnego z odpowiedzią, jaki jest koszt porady prawnej lub pisma.

Przed skorzystaniem z porady prawne online prosimy zapoznać się z jej regulaminem.